درمان دردهای استخوانی با یک مسکن

درمان دردهای استخوانی با یک مسکن گرداوری شد

 

درمان دردهای استخوانی با یک مسکن

 

دردهای استخوانی شاید بدون اغراق یکی از وحشتناک ترین دردها و به صورت سرتاسری در بدن باشند که با هر روشی از بین نخواهند رفت. زیرا استخوان ها انتهایی ترین عضو بدن هستند و پس از مرگ هم تا سالیان سال زنده خواهند ماند ، بنابراین اجزایی سخت با درمان هایی مشکل هستند و در صورت از دست دادن آنها برگشت به سلامتی اولیه کار بسیار مشکلی است. بنابراین استفاده از مسکن های قوی با توصیه ی پزشک یکی از بهترین گزینه ها برای رفع دردهای استخوانی می باشد.

مسکن های زیادی در رابطه با دردهای استخوانی و مفصلی وجود دارند که می توان آنها را مصرف نمود ، اما همه ی آن مؤثر نخواهند بود. ما در سایت پدیده کاشان با گردآوری یک سری از رایج ترین مسکن های مورد استفاده در دردهای استخوانی شما را راهنمایی خواهیم کرد. یکی از رایج ترین مسکن ها برای درمان و رفع علائم درد سلکوکسیب(CELECOXIB) می باشد که در حقیقت مؤثرین مسکن و تأیید شده از سوی پزشکان ارتوپد می باشد.

شاید از نظر شما استفاده از ژلوفن ، دیکلوفناک و بسیاری از مسکن های دیگر درد را تخفیف می دهند ، اما مصرف خودسرانه ی این داروها می تواند به معده ی شما که حساس ترین عضو نسبت به داروها خواهد بود ، آسیب برساند ، اما داروی معرفی شده یکی از بی خطر ترین داروها و تنها مؤثر بر استخوان ها و مفصل می باشد تا بتواند این دردها را در کمترین زمان بهبود ببخشد.

در کنار استفاده از مسکن برای رفع دردهای استخوانی و مفصلی شما می توانید از روش های کمکی همچون قرارگرفتن در آب ، استفاده از دستگاه های ماساژ دهنده و ورزش های ملایم هم بهره ببرید. زیرا تقویت استخوان و مفاصل با پیاده روی می تواند از آسیب رساندن به آنها بر اثر بی تحرکی جلوگیری نماید.