ساده ترین نوشیدنی های ادرار آور

ساده ترین نوشیدنی های ادرار آور گرداوری شد

ساده ترین نوشیدنی های ادرار آور

 

برخی از افراد دوست دارند تا آب اضافی تجمع یافته در بدن خود را به نحوی به بیرون هدایت کنند. به همین دلیل سعی دارند تا از انواع قرص های موجود در بازار بهره ببرند. برخی از افراد نیز به دلیل فشار خون بالای خود به چنین داروهایی روی می آورند. اما در هر صورت به جای مصرف مواد شیمیایی می توان از نوشیدنی های گیاهی و نوشیدنی های ادرار آور سنتی نیز کمک گرفت. این نوشیدنی های ادرار آور هیچ گونه مواد غیر طبیعی در درون خود ندارند و همواره بسیار مفید هستند.

از نوشیدنی های ادرار آور بسیار طبیعی و پرخواص می توان به چای سبز نیز اشاره نمود. این چای بدون هیچگونه تغییری به همان شکل طبیعی خود در دسترس شما قرار خواهد گرفت. مصرف دمنوش چای سبز یکی از مفید ترین گیاهان برای دفع آب بدن یا به نوعی دفع ادرار مورد مصرف قرار می گیرد. برای مصرف این مواد آب را بر روی گاز قرار دهید تا به نقطه ی جوش برسد ، سپس برگ های سبز چای را در درون آن بریزید ، حالا پس از ده دقیقه دمنوش شما آماده مصرف می باشد.

شما می توانید از میوه های تازه و طبیعی به کمک دستگاه آبمیوه گیری نوشیدنی های طبیعی ، خنک و به دور از مواد افزودنی را در اختیار داشته باشید. به عنوان مثال آب انگور یا آب آناناس یکی از این میوه ها به شمار می روند که با مصرف آب آنها ، خاصیت ادرار آور بودن آنها برای شما قابل مشاهده خواهد بود.

شما همچنین می توانید با رعایت رژیم غذایی روزانه خود ، همچنین با افزایش مصرف سبزی و میوه و کاهش مصرف نمک ، میزان آب داخلی بدن خود را تنظیم نمایید. در این صورت نیازی به استفاده از نوشیدنی های ادرار آور نخواهید داشت و بدن شما ریتم طبیعی خود را سپری خواهد کرد.