ارزان ترین دسر تیرامیسو با تی تاپ

ارزان ترین دسر تیرامیسو با تی تاپ گرداوری شد

ارزان ترین دسر تیرامیسو با تی تاپ

 

در تهیه ی انواع غذا صرفه جویی در هزینه ها از اولویت بالایی برخوردار می باشد. خانم های عزیز با این نوع از صرفه جویی ها به وفور مواجه شده اند ، بنابراین کم هزینه ترین غذاها را برای وعده های غذایی خود انتخاب می نمایند. دسر تیرامیسو هم یکی از ارزان ترین و کم هزینه ترین دسرها به شمار می رود اما می توان به اندکی تغییر این هزینه ها را بسیار کاهش داد. یکی از روشها استفاده از روش تهیه تیرامیسو با تی تاپ می باشد.

برای تهیه ی تیرامیسو نیاز است تا شما از یک ماده همانند بیسکوئیت برای لایه های مختلف این کیک بهره ببرید. انواع مختلفی از بیسکوئیت ها وجود دارد اما استفاده از تی تاپ روشی نو برای این دسر به شمار می رود. برای آنکه ظاهری کیک مانند به تیرامیسو بدهید نیاز است تا در حدود ده تی تاپ را خریداری نمایید. روش تهیه ی تیرامیسو همانند سایر انواع آن می باشد. یعنی شما در ابتدا پنیر خامه ای را با پودر شکر مخلوط می کنید ، سپس خامه را به این ترکیب اضافه می کنید و با هم زن به خوبی هم می زنید تا به ترکیب سفتی تبدیل شود. پس از آن در صورت نیاز می توانید از وانیل در این ترکیب استفاده نمایید.

در ابتدا هر تی تاپ خود را به دو قسمت تقسیم کنید و قسمت انتهایی ظرف خود را با استفاده از تی تاپ پر کنید. سپس بر روی آن لایه ای از ترکیب خامه ای خود را اضافه نمایید. در صورتی که تمایل داشته باشید می توانید از قهوه ی سرد بر روی این خامه استفاده نمایید تا طعمی متفاوت تر را به تیرامیسو با تی تاپ خود بدهید . اما در زمان ریختن قهوه باید توجه داشته باشید که این میزان بیش از اندازه نباشد زیرا در این صورت تی تاپ های شما به صورت له شده در خواهد آمد.

‎‎پس از تهیه ی لایه های مختلف دسر تیرامیسو با تی تاپ نیاز است تا این دسر خوشمزه را در حدود هشت ساعت در یخچال قرار دهید. بنابراین نیاز است تا شما در حدود هشت ساعت پیش از زمان ناهار یا شام خود این دسر خوشمزه را تهیه نموده و تنها در زمان سرو این وعده ها دسر خوشمزه ی خود را بر روی میز بیاورید. به دلیل خوشمزه بودن دسر تیرامیسو با تی تاپ حتی به عنوان یک میان وعده در روزهای سرد سال با یک چای قابل مصرف می باشد.

 

بیشتر بخوانید: تیرامیسو ساده

بیشتر بخوانید: طرز تهیه تیرامیسو