بستن منافذ پوست با طب سنتی

بستن منافذ پوست با طب سنتی گرداوری شد

بستن منافذ پوست با طب سنتی

 

بسیاری از افراد از منافذ باز پوست صورت خود شکایت دارند. این مشکل در افراد جوان و با پوست چرب یا مختلط شایع‌تر است. این منافذ باز در اثر گشادشدن منافذ پوست که در همه افراد وجود دارد، ایجاد می‌شوند. سایت آرایشگری در این مقاله دو روش برای بستن این منافذ باز به شما پیشنهاد می دهد.

 

روش 1 : رازيانه و آب

اگر مي‌خواهيد منافذ باز صورت‌تان را پاكسازي كنيد و در عين حال به روشي طبيعي و گياهي براي بستن منافذ پوستي‌تان اقدام كنيد مي‌توانيد از لوسيون گياهي رازيانه استفاده كنيد. اين لوسيون را مي‌توانيد هر شب پيش از خواب تست كنيد. براي تهيه اين لوسيون كافي است يك مشت گياه خشك شده رازيانه را در 4 ليوان آب بريزيد و آن را روي حرارت بگذاريد تا 2 ليوان آن بجوشد. سپس جوشانده باقيمانده را صاف كنيد و آن را كنار بگذاريد تا سرد شود. اگر از اين لوسيون هر شب استفاده كنيد خواهيد ديد كه بعد از 10 روز استفاده خاصيت انقباضي لوسيون رازيانه به بسته شدن و تنگ شدن منافذ پوستي شما كمك كرده و ظاهري آراسته به شما هديه مي‌كند.

 

روش 2 : مراجعه به متخصص

برای بستن منافذ پوست در کلینیک، دستگاه میکرودرم ابرژن به شما پیشنهاد میشود که تاثیری شگرف در بستن منافذ، خارج کردن دانه های سر سیاه ،کاهش چربی اضافی پوست و درمان لک و چروکهای ریز صورت دارد.دستگاههای جدید،بدون درد و ناراحتی و حتی قرمزی است و در کمترین زمان ممکن انجام میشود،در انتها نیز ماسک تکمیلی طبیعی روی پوست شما گذاشته میشود.