تمام دانستنیهای افزایش سایز و بزرگ کردن آلت تناسلی مردان

در این مطلب از سایت عرقیات برای شما تمام دانستنیهای افزایش سایز و بزرگ کردن آلت تناسلی مردان گرداوری شد

تمام دانستنیهای افزایش سایز و بزرگ کردن آلت تناسلی مردان

 

اضطراب در خصوص اندازه آلت تناسلی مردان
رشد آلت تناسلي و اندازه آن نوعی تشویش و اضطراب در دوران نوجوانی و جوانی است.مجموعه ایمیل ها و سوالاتی که در اینترنت در این زمینه مطرح اند و همچنین میزان روز افزون آگهی های تجاری در این زمینه-بویژه در سطح وب-موید این مساله است.

باوجود اینکه مردان می دانند که اندازه آلت از فردی به فرد دیگر متفاوت است اما این افسانه دایمی و همیشگی وجود داشته و دارد که شجاعت جنسی وابسته به بزرگی آلت است.

این در حالی است که رضایتمندی جنسی به چندین عامل وابسته است که اندازه آلت تنها یکی از آن هاست.
باید توجه داشت، بزرگی آلت تناسلي معادل رضایتمندی کامل جنسی نیست.

گرایش تمایلات و توجهات به اندازه آلت اگرچه اندازه آلت تناسلي به عنوان یکی از جنبه های آناتومی بدن انسان مورد توجه بوده ،اما گرایش و توجه به آن نیز متفاوت بوده و هست.

به عنوان مثال در روم یا یونان قدیم آلت بزرگ مایه خنده و تمسخر بوده که آثار آن در موزه ها موجود است.

 

چه چیزی اندازه آلت تناسلي را تعیین می کند؟
اندازه آلت بر مبنای زمینه های ژنتیکی فرد تعیین می شود.اندازه آلت تناسلي در طی بلوغ تغییر می کند. رشد آلت بین سنین ۱۰ تا ۱۴ سالگی شروع می شود،البته این زمان در بعضی پسربچه ها زودتر و بعضی دیرتراست.

در ابتدا بیضه ها شروع به بزرگ شدن کرده و رویش مو های ناحیه تناسلی آغاز می شود.رشد آلت ابتدا در طول وسپس درقطر صورت می گیرد.اندازه متوسط آلت تناسلي افراد بالغ در حالت معمولی(شل) بین۶ تا ۱۱ سانتی متر است.نوجوانان برای آگاهی از اندازه قطعی آلتشان باید تا ۱تا ۲ سال پس از توقف رشد قدی خود صبر کنند.

 

اندازه متوسط آلت تناسلي

ابعاد بدن فرد ،طول آلت را تحت تاثیر قرار می دهد.اگر فردی چاق و ستگین وزن باشد آلت او کوچکتر به نظر می آید،چون توسط بافت های بدن احاطه شده و گاهی در چربی های بدن فرو میرود.این حالت در اصطلاح پزشکی آلت تناسلي پنهان شده نامیده می شود.

تعدادی از حالات طبی وجود دارند که بر اندازه آلت تاثیر می گذارند.این ها در زمان تولد آشکار هستند و نیازمند مداخله طبی هستند.

میکروپنیس (طول آلت حداکثر ۳/۱سانتیمتر)حالتی است که ناشی از اختلال ژنتیکی یا هورمونی می باشد.آلت تناسلي شبکه ای(پرده دار)،آلت پنهان شده و آلت تله دار همه حالاتی هستند که اندازه آلت طبیعی است اما به ظاهر کوچک به نظر می آید.این مشکلات با عمل جراحی قابل اصلاح می باشند.در موارد بسیار نادر کودکانی بدون آلت به دنیا می آیند(۱مورد از هر ۲۰میلیون پسری که متولد میشود).

 

اندازه طبیعی آلت تناسلي

یکی از مشکلاتی که در بررسی و تحقیق در مورد اندازه طبیعی آلت تناسلی(در حالت شل یا راست شده) با آن مواجه می شویم این است که آمارهای جهانی به راحتی و به صورت علمی قابل تلفیق نیست.

تعداد زیادی سرشماری اینترنتی و مطالعات آماری وجود دارند، امااین تفکر که آمارها بدون نقص باشند چندان واقعی نیست.

اغلب نتایج حاصل سرشماری گزارش فردی است،و این متکی به صداقت کامل مردان در مورد اعلان اندازه آلتشان می باشد،در حالی که گرایش به سمت ادعاهای اغراق آمیز است.وقتی از شما می خواهند خودتان را اندازه گیری کنید چه خواهید گفت؟آیا اندازه ها را به سمت مقادیر بیشتر گرد نمی کنید؟

بسیاری از مردان به اشتباه فکر می‌کنند آلت تناسلی‌شان کوچک است، در حالی‌که در اغلب موارد این چنین نیست و اندازه آلت تناسلی آنها در حد عادی قرار دارد. طول میانگین آلت تناسلی نعوظ کرده 10 تا 15 سانتی‌متر است. اندازه آلت تناسلی در حالت شل ممکن است تفاوت بیشتری میان مردان داشته باشد. منظور این است که آلت تناسلی مردی که در حالت شل شده به ظاهر اندازه بزرگتری دارد، ممکن است در حالت نعوظ خیلی بزرگتر نشود و بر عکس آلت تناسلی کوچک در حالت شل شده، ممکن است در حین نعوظ بسیار بزرگتر شود.

مشکل دوم در برخی از مردان این است با وجود اینکه اندازه‌گیری نشان دهد که اندازه آلتشان طبیعی است، همچنان از کوچک بودن آن احساس ناراحتی می‌کنند، در این صورت ممکن است یک تشخیص روانپزشکی مطرح باشد: «اختلال بدشکل‌انگاری آلت تناسلی». یک بررسی اخیر نشان ‌می‌دهد که اکثریت مردانی که به دنبال جراحی برای بزرگ کردن آلت تناسلی هستند، به این عارضه مبتلا هستند. این افراد اغلب از نتیجه عمل کمترین رضایت را دارند.

 

اندازه آلت تناسلی مردان در حالات شل و راست شده
اندازه آلت شل به هیچ وجه نشانگر اندازه آلت در حالت راست شده نمی باشد.

در بعضی از مردان اندازه آلت تناسلي تناسلی به سختی بین حالت شل و راست شده تغییر میکند،اما اغلب مردان آلتی با اندازه متوسط در حالت شل دارند که در حالت راست شده به طور قابل توجه بزرگ می شود.

جالب توجه این است که اغلب اندازه آلت در حالت شل، مردان را نگران می کند!

به هر حال به جهت رفع نگرانی های شما برخی آمارهای خالص و کلی را در این جا ذکر می کنیم:

متوسط اندازه آلت تناسلي در حالت شل در محدوده ۶ تا ۱۰سانتی متر است.

متوسط اندازه آلت تناسلي در حالت راست شده در محدوده ۱۱تا ۱۵ سانتی متر است.

باید توجه داشت که سرما و خستگی اندازه آلت تناسلي را به صورت موقت کوچکتر می کند.

 

تعدادی از سوالات رایج و پاسخ آن ها

آیا قرص ها،شربت ها،لوسیون ها وروغن ها اتدازه آلت تناسلي را افزایش می دهند؟

هیچ مدرک معتبرعلمی وجود ندارد که قرص ها،شربت ها،لوسیون ها وروغن ها اثر دایمی در بزرگ کردن آلت داشته باشند.
لطفا پول خود را پس انداز کنید!

آیا آلت به طور دایمی ممکن است کوچک تر شود؟
بله! آلت تناسلي در سنین بالا-کهنسالی- ممکن است کوچک تر شود.همچنین شواهدی وجود دارد که ناتوانی جنسی طولانی مدت می تواند موجب کوچک شدن اندازه آلت شود.وقتی فردی چاق و سنگین وزن است ،آلتش کوچکتر و جمع شده به نظر می آید.معمولا وقتی وزن کاهش می یابد اندازه آلت تناسلي به وضعیت قبلی خود برمی گردد.

آیا روش جراحی برای بزرگ کردن آلت تناسلي وجود دارد؟
بله!تعدادی تکنیک های جراحی وجود دارند که می توانند قطر و طول آلت را افزایش دهند.با آزاد کردن رباطی(لیگامنت)که آلت تناسلي را در جای خود نگه می داردمی توان آن را تا حد ۵/۲ سانتی متر طولانی تر کرد.
ابمپلنت های پوستی نیز می توانند طول و قطر آلت را اضافه کنند.
در مورد هر یک از مداخلات جراحی باید در نظر گرفت که آیا منافع جراحی برخطرات آن غلبه دارد یا خیر.
باید توجه داشت که در مقابل عوارض جانبی این اعمال،نتایج تزیینی آن ارزش نخواهد داشت.
اکثر اورولوژیست ها به جز در مواردی که بدشکلی(دفورمیتی)یا علت طبی خاصی وجود دارد ،اقدام به این نوع اعمال جراحی نمی کنند.

آیا در مراکز علمی و پژوهشی و مراکز درمانی معتبر دانشگاهی در دنیا روشی جدید برای بزرگ کردن آلت تناسلی وجود دارد؟

پاسخ: علیرغم پیشرفت در تکنولوژی هنوز هیچ روش درمانی جدید جراحی، برای بزرگ کردن آلت تناسلی مردان وجود ندارد.

آیا تبلیغات همه دروغند؟

پاسخ: بله، تبلیغات انجام شده شامل دو گروه دارویی و وسایل و جراحی هستند. رشد و نمو آلت قبل از بلوغ اتفاق می افتد و بعد از آن تا پایان عمر ثابت است و بعد از بلوغ هیچ داروئی برای بزرگ کردن آلت تناسلی موثر نمی باشد.

استفاده از هورمون تستوسترون ، تزریق مواد حجم دهنده، شانس ایجاد انواع سرطان ها و از کار افتادن بیضه ها را بالا می برد و اصلاً توصیه نمی شود.

نظرتان در رابطه با دستگاه های کشش دهنده Extender و واکیوم (مکنده) چیست؟

پاسخ : همچنانکه عرض کردم علیرغم تبلیغات گسترده، دستگاه های کشنده یا Extender ها و واکیوم هیچ نقشی در بزرگ کردن طول آلت تناسلی ندارند و اصلاٌ توصیه نمی گردد.

آیا تکنیک جراحی خاصی برای بزرگ کردن آلت تناسلی وجود ندارد؟

پاسخ : به علت عوارض وحشتناک عمل جراحی، هنوز روش سالم و بی خطر در دنیا کشف نشده است.

در بعضی مراکز با عمل جراحی لیگمان های آویزان کننده آلت را قطع می کنند که طول آلت افزایش پیدا کرده ولی متاسفانه افتادگی پیدا کرده و فرد با مشکل جدی در مقاربت مواجه می شود.

لذا به علت غیرقابل برگشت بودن عمل و گرفتاری تا آخر عمر آن، به جوان ها توصیه می کنم از انجام این عمل شدیداً اجتناب نمایند.

نظرتان راجع به تزریق ژل های حجیم کننده آلت چیست؟

پاسخ : تزریق ژل به زیر پوست آلت جهت حجم دادن و کلفت کردن آلت باعث از بین رفتن حس آلت تناسلی می شود.

از طرفی به علت جذب آن و تزریق های مکرر که باعث عوارض متعدد می شود کار بیخودی می باشد و از نظر علمی به علت حساسیت خاص آلت تناسلی توصیه نمی شود.

آیا با تمرین های ورزشی و کششی روزانه می توان طول آلت را افزایش داد؟

پاسخ : متاسفانه خیر، چون طول سیلندرهای آلت تناسلی تا بلوغ رشد کرده و بعد از آن رشدشان متوقف می شود و لذا امکان افزایش طول آنها با حرکت های ورزشی اصلاً امکانپذیر نیست.

اندازه آلت تناسلی مرد در حالت طبیعی چقدر است؟

پاسخ : ابتدا باید عرض کنم که طول واژن خانم ها در حالت کشش و تحریک شده، ۵-۹ سانت می باشد و در نتیجه اگر آلت تناسلی مرد در حالت نعوظ بالای ۹ سانت و زیر ۱۵ باشد طبیعی است.

هر چه طول آلت بزرگتر باشد باعث درد شدید مقاربت برای خانم ها می گردد.

لذا آقایانی که طول آلت تناسلی آنها در حالت نعوظ بالای ۷ سانت است نیاز به اقدام خاصی نیست و می توانند رابطه جنسی موفق داشته باشند.

در بسیاری از مواقع افرادی که به اینجانب مراجعه می کنند طول آلتشان طبیعی است ولی خود را با دیگران مقایسه می کنند و لذا فکر می کنند که اندازه آلت شان کمتر از طبیعی است در حالیکه این قضیه از نظر علمی صحت ندارد.

علت سایزهای مختلف آلت تناسلی مردانه چیست؟

پاسخ : عوامل متعددی از قبیل وراثت، محیط و تغذیه و سلامتی سیستم هورمونی بدن و عوامل ناشناخته، در ساختن اندازه آلت دخیل هستند.

اندازه آلت تناسلی مثل قد افراد، مختلف و متنوع است و لذا:

۱- هیچ کس نباید با دیگری خود را مقایسه کند.

۲- اگر اندازه آلت مثل قد، در حالت طبیعی باشد نیاز به اقدامات درمانی ندارد.

۳- منشاء اغلب نگرانی جوانانی که از کوچکی آلت شاکی هستند، دیدن فیلم های پورن می باشد که در اینجا صادقانه عرض می کنم که آنها مثل فیلم های دیگر ساختگی و انتخاب شده از افراد خاص هستند و لذا نباید با آنها خود را مقایسه کرد.

آیا راهی برای جلوگیری از کوچک ماندن آلت تناسلی وجود دارد؟

پاسخ : بله، درمان فقط قبل از بلوغ موثر است. والدینی که از کوچکی آلت تناسلی پسر خود نگران هستند باید قبل از بلوغ به دکتر مراجعه و تحت بررسی قرار بگیرند و در صورت نیاز، هورمون درمانی مناسب جهت افزایش طول آلت تناسلی، قبل از بلوغ شروع شود.

آلت دفن شده چیست؟

پاسخ : امروزه آلت دفن شده یکی از شایعترین علت مراجعه بیمارانی است که از کوچکی آلت تناسلی شاکی هستند. در آن ها بعلت تجمع چربی زیاد در ناحیه پوستی زیر شکم و اطراف آلت، آلت مثل کوه یخی در میان چربی ها مخفی شده است و لذا بهترین و قطعی ترین روش درمان آلت دفن شده، کاهش وزن  و از بین رفتن چربی های اضافی می باشد.

 

شیوه‌های تبلیغ‌شده

1. پمپ خلا: یکی ار روش‌های معمولی است که برای بزرگ کردن آلت تبلیغ می‌شود. مرد آلت تناسلی‌اش را به درون استوانه‌ای فرو می‌برد که به پمپی متصل است که هوا را می‌مکد. خلائی که به این ترتیب به وجود می‌آید، خون بیشتری را به درون آلت می‌کشد و آن را به حالت راست‌کرده و اندکی بزرگ‌تر در می‌آورد. بعد با قراردادن یک حلقه سفت در انتهای آلت مانند یک تورنیکه از خروج خون از آلت جلوگیری می‌شود.

در واقع پمپ‌های خلا یک استفاده پزشکی واقعی دارند: کمک کردن به مردان دچار اختلال نعوظ یا راست شدن آلت، اما این پمپ‌ها اثری مداوم بر اندازه آلت ندارند. هنگامی که حلقه برداشته شود، طول آلت به حالت عادی باز می‌گردد. این پمپ‌ها عوارضی هم ممکن است ایجاد کنند از جمله اختلال نعوظ گذرا، تاول پوستی، کبودی، پاره شدن رگ‌های خونی و تغییر رنگ و ضخیم شدن پوست. حلقه‌ نباید بیشتر از 20 تا 30 دقیقه به دور آلت انداخته شود، چرا که استفاده طولانی‌تر آن ممکن است در نهایت به آسیب بافتی آلت منجر شود.

2. ورزش، وزنه و سایر وسایل: اول از همه باید بدانید که با انجام ورزش نمی‌‌توان آلت تناسلی را مثلا مانند عضلات جلوی بازو حجیم کرد. آلت تناسلی یک عضله نیست. همچنین وسایلی در بازار عرضه می‌‌شود که با متصل شدن به آلت گاهی تا 8 ساعت در روز آن را تحت کشش قرار می‌دهند. خطرات این روش‌ها شامل احتمال پارگی بافتی، آسیب به رگ‌ها و خونریزی و سایر مشکلات است.

3. قرص‌ها، مکمل‌ها و کرم‌ها: انواعی از کرم‌های حاوی داروهای گیاهی گوناگون از یوهیمبین ( که گاهی به نام ویاگرای گیاهی تبلیغ می‌شود)، جین‌سینگ و غیره نیز برای بزرگ کردن آلت فروخته می‌شوند. این فراورده‌ها نیز هیچ اثری بر اندازه آلت ندارند.

 

روش‌های غیرجراحی

قرص و لوسیون
این محصولات معمولاً حاوی ویتامین‌ها، مواد معدنی، گیاهان دارویی یا هورمون‌هایی هستند که ادعا می‌شود آلت تناسلی مردان را بزرگ می‌کنند. علی‌رغم ادعاهای زیادی که در مورد این محصولات می‌شود، هیچگونه شواهد بالینی در خصوص تأثیرگذاری آن‌ها وجود نداشته و حتی برخی این محصولات مضر نیز هستند. دانشگاه مریلند آمریکا با بررسی بعضی از این محصولات مقادیری سرب، مواد حشره‌کش، باکتری‌های ایکولی و فضولات حیوانی در این محصولات یافت.

این قرص‌ها و لوسیون‌ها تنها وقتتان را تلف می‌کنند، زیرا هیچگونه شواهدی مبنی بر مفید بودنشان وجود ندارد. اگر واقعاً تأثیری داشتند، آن‌ها را در داروخانه‌ها می‌فروختند. استفاده از لوسیون تنها باعث می‌شود برخی از مردان با آلتشان بیشتر آشنا شوند، کاری که خیلی از مردان از آن خجالت می‌کشند؛ این لوسیون‌ها قطعاً باعث بزرگتر شدن آلت نمی‌شوند.

 

دستگاه‌های مکش
پمپ‌های آلت شامل یک لوله هستند که روی آلت قرار داده می‌شود و سپس با پمپاژ هوا به بیرون در درون لوله خلأ ایجاد می‌شود. خلأ ایجاد شده باعث کشیده شدن خون به درون آلت و ورم کردن آن می‌شود. گاهی اوقات از دستگاه‌های مکش در درمان کوتاه مدت ناتوان جنسی استفاده می‌شود. البته استفاده بیش‌ازحد از این پمپ‌ها باعث آسیب دیدن بافت آلت و در نتیجه کاهش قدرت نعوظ می‌شود.

شواهد بسیار کمی در مورد هرگونه تأثیر محسوس این دستگاه بر اندازه آلت وجود دارد. استفاده از یک پمپ به مدت چند دقیقه در روز به هیچ وجه باعث افزایش اندازه آلت نمی‌شود.

 

دستگاه‌های کشش آلت
در این تکنیک یک وزنه یا فریم کشش کوچک، در حالت غیرنعوظ، روی آلت قرار داده می‌شود تا آلت تحت کشش قرار بگیرد. همچنین، هیچگونه شواهد بالینی در مورد تأثیر استفاده از وزنه بر طول آلت تناسلی مردان وجود نداشته و حتی ممکن است باعث وارد آمدن آسیب دائمی به آلت شود. البته، نتایج گزارش شده برای دستگاه‌های کشش بهتر است.

شواهدی وجود دارد که نشان می‌دهند دستگاه‌های کشش می‌توانند تا حدودی تأثیرگذار باشند. در یک تحقیق، اندازه آلت برخی از بیمارانی که به مدت شش ماه از این دستگاه‌ها استفاده کرده بودند 1 تا 2 سانتی‌متر افزایش یافت. البته، چنین درمان‌هایی را نباید بدون نظارت یک پزشک انجام داد.

 

جلکینگ
جلکینگ تمرینی است شامل کشیدن مکرر آلت در حالت غیرنعوظ با استفاده از انگشتان اشاره و شست، که با هدف افزایش سایز نعوظ انجام می‌شود. توجیه ارائه شده برای این کار این است که، تمرین کشش باعث افزایش گنجایش خونِ بافت نعوظی آلت و در نتیجه افزایش طول و قطر آن می‌شود.

این تکنیک هم، درست مثل استفاده از لوسیون، به برخی از مردان کمک می‌کند تفاوت قابل توجه بین اندازه آلتشان در دو حالت نعوظ و غیرنعوظ را احساس و درک کنند، که به آن‌ها کمک می‌کند با بدن خود بیشتر احساس راحتی کنند. اما هیچگونه شواهد علمی وجود ندارد که نشان دهد جلکینگ باعث افزایش اندازه آلت مردان می‌شود.

 

لیپوساکشن
برای مردانی با شکم بزرگ، استفاده از لیپوساکشن (یک عمل جراحی که در آن چربی‌های زیر شکم برداشته می‌شود) باعث می‌شود آلت بزرگتر به نظر برسد. برداشتن چربی‌های اضافه اطراف ناحیه زهار می‌تواند آلتی که بخشی از آن زیر چربی‌ها فرو رفته است، برجسته‌تر شود.

لیپوساکشن می‌تواند باعث افزایش 2 سانتی‌متری طول آلت در کوتاه مدت شود، البته اگر بیمار دوباره دچار اضافه وزن شود چربی دوباره به ناحیه زهار برمی‌گردد.  این عمل باعث تقویت اعتماد به نفس بیمار می‌شود، اما برای حفظ این نتیجه در دراز مدت می‌بایست بیمار تغذیه مناسب‌تری داشته و ورزش کند.

در عین حال، لیپوساکشن هم مانند سایر اعمال جراحی با احتمال بروز برخی عوارض جانبی همراه است.

 

جراحی بزرگ کردن آلت تناسلی
جراحی بر خلاف روش‌های ذکر شده در بالا می‌تواند آلت را بزرگ کند، اما جراحی هم خطرات خاص خودش رادارد و نتایج آن ممکن است مطابق انتظارات فرد نباشد.یک بررسی در سال 2006 نشان داد که جراحی به طور میانگین کمتر از 2.5 سانتی‌متر می‌تواند طول آلت را افزایش دهد.

 

جراحی برای افزایش قطر آلت
یکی از تکنیک‌های جراحی افزایش قطر آلت تناسلی شامل تزریق چربی برداشته شده از بخش دیگری از بدن به آلت می‌شود. در برخی تحقیقات افزایش 4/1 تا 4 سانتی‌متری قطر آلت گزارش شده است. البته، تحقیقاتی که در دوره‌های طولانی‌تری مردان درمان شده را تحت بررسی قرار داده بودند نتایجی ناامید کننده را نشان دادند که با عوارضی مانند بدشکلی، تشکیل اسکار، ایجاد برآمدگی‌های متعدد بر روی سطح آلت و عفونت همراه بودند. در روش دیگری، که هنوز در مرحله آزمایش است، پوست آلت عقب کشیده می‌شود تا یک فریم زیست‌تجزیه‌پذیر لوله مانند که پر از سلول‌های بافتی است دور آلت قرار گرفته و سپس پوست دوباره به جای اول برگردانده می‌شود.

گفته می‌شود که استفاده از فریم‌های زیست‌تجزیه‌پذیر نتیجه بهتری نسبت به تزریق چربی دارند. مشکل تزریق چربی این است که به مرور زمان، بدن چربی را دوباره جذب می‌کند که این باعث می‌شود آلت به اندازه اولیه‌اش برگردد.

 

جراحی برای افزایش طول آلت
در معمول‌ترین تکنیک این نوع جراحی‌ها رباط‌های متصل کننده آلت به استخوان زهار قطع شده و مقداری پوست به ریشه آلت پیوند زده می‌شود، که افزایش طول آن را امکان‌پذیر می‌سازد. با جراحی می‌توان به طور متوسط 2 سانتی‌متر به آلت در حالت غیرنعوظ اضافه کرد، درحالی‌که اندازه آلت در حالت نعوظ هیچ تغییری نخواهد کرد. به علاوه، آلت در وضعیت نعوظ به اندازه قبل بالا نخواهد آمد، زیرا رباط قطع شده دیگر نمی‌تواند آلت را نگه دارد.

بسیاری از مردانی که این عمل را انجام می‌دهد متوجه این مشکل نمی‌شوند. بااین‌حال، این مشکل باعث ناراحت‌کننده شدن مقاربت جنسی می‌شود زیرا زوجین مجبور می‌شوند برای داشتن یک مقاربت جنسی رضایت‌بخش تلاش بسیار بیشتری به خرج دهند. ضرر از دست رفتن زاویه نعوظ بسیار بیشتر از نفعِ 2 سانتی‌متر افزایش طول در حالت غیرنعوظ است.‌

 

دو روش اصلی برای بزرگ کردن آلت وجود دارد:

1) بریدن رباط متصل کننده آلت به استخوان لگن بعد تحت کشش قرار دادن روزانه آلت.
2) برداشتن چربی از سایر نقاط بدن و تزریق آن به درون آلت برای حجیم کردن آن. این عمل جراحی عوارض خاص خود را دارند و ممکن است در نهایت فرد از نتیجه راضی نباشد.

یک بررسی در اروپا نشان داد از 42 مردی که این اعمال را انجام داند، تنها 35 درصدشان از نتیجه عمل راضی بودند و 50 درصد این مردان خواستار جراحی مجدد بودند.

اگرچه آقایان گزینه‌های چندانی برای افزایش اندازه آلتشان، آن هم به شکلی بی‌خطر، ندارند با این حال چند مورد وجود دارد که با انجام آن‌ها می‌توانند احساس بهتری نسبت به بدن خود داشته باشند.

با شریک جنسی‌تان ارتباط برقرار کنید. هرچند که کنار گذاشتن عادات قدیمی یا بحث در مورد ترجیحات جنسی با شریک جنسی‌تان کار سختی است، اما نتیجه انجام آن‌ رضایت‌بخش خواهد بود (حتی ممکن است شوری که این اقدامات به زندگی جنسی‌تان می‌دهند شما را شگفت‌زده کند).
بدنتان را فرم دهید و چربی‌های شکمتان را از بین ببرید. اضافه وزن و بزرگی شکم باعث می‌شود که آلت کوچکتر از آنچه که هست دیده شود. ورزش مرتب می‌تواند این وضعیت را به کلی تغییر دهد. داشتن یک وضعیت فیزیکی بهتر، علاوه بر بهتر ساختن ظاهرتان، قدرت و استقامت شما در طول مقاربت جنسی را نیز افزایش می‌دهد.

تراشیدن موهای زهار. زیاد بودن موهای زهار در اطراف ریشه آلت، آن را کوتاه‌تر نشان می‌دهد. تراشیدن این موها، آلت را بزرگتر نشان داده و گاهی اوقات اطراف ریشه آلت را نیز حساس‌تر می‌سازد.

با یک پزشک یا یک مشاور مشورت کنید. احساس ناراحتی در مورد اندازه آلت در مردان، مسئله شایعی است. در این مورد می‌توان از یک مشاور مجاز، روانشناس، روانکاو یا پزشک خانوادگی کمک گرفت. بسیاری از مردان پس از آنکه به آن‌ها اطمینان داده شد که وضعیتشان طبیعی است یا اینکه یاد گرفتند که چگونه بدون نیاز به بزرگ کردن آلتشان نیازهای جنسی شریک جنسی خود را برآورده کنند، حس بهتری پیدا می‌کنند.

 

البته اگه شما در مورد  بزرگ کردن آلت تناسلی مصر هستید  مطالب زیر رو مطالعه کنید

 

افزایش سایز آلت تناسلی به روش پنیمور

برای اطلاع از این مطلب بر روی  افزایش آلت تناسلی با پنیمور کلیک کنید

 

تصویر اندازه طبیعی واژن و آلت تناسلی مردان

برای اطلاع از این مطلب بر روی اندازه واژن زن و آلت مرد کلیک کنید

 

بزرگ کردن آلت تناسلی با روش های طبیعی و طب سنتی

برای اطلاع از این مطلب بر روی بزرگ کردن طبیعی آلت تناسلی طب سنتی کلیک کنید

 

اجزاء ، تصویر و تشریح دستگاه تناسلی مردان (18)

برای اطلاع از این مطلب بر روی دستگاه تناسلی مردان کلیک کنید

 

گرداوری: زناشویی