طرز تهیه همبرگر خانگی

طرز تهیه همبرگر خانگی گرداوری شد

طرز تهیه همبرگر خانگی

 

بسیاری از افراد در زندگی روزمره خود با مواد غذایی متنوعی روبه رو می شوند. برخی از آنها به دلیل مشغله های کاری در ازای پرداخت مبلغی اضافه تر در پی خرید غذاهای فست فودی می باشند ، در حالی که این نوع از غذاها همواره برای بدن بسیار مضر است. با اندکی صبر و تحمل می توان بهترین مواد را در کمترین زمان با یکدیگر مخلوط نموده و مشابه نمونه بسته بندی شده را پدید آورد. در این مطلب قصد داریم تا طرز تهیه یک همبرگر خانگی بسیار لذیذ را به شما آموزش دهیم.

در ابتدا نیاز است تا گوشت مورد نیاز را تهیه نمایید. گوشت برای تهیه یک همبرگر خانگی باید از چرخ کرده باشد و بهتر است که همراه با این گوشت در حدود بیست درصد چربی نیز همراه باشد. اگر دوست دارید تا غذای شما بسیار سالم باشد می توانید از مخلوط کردن آرد سوخاری خودداری کنید ، اما اگر منسجم بودن و خوش طعم بودن ترکیب برای شما از اهمیت بیشتری برخوردار است ، می توانید این آرد را به مخلوط گوشت خود بیافزایید. استفاده از آرد سوخاری بهتر است در حد متوسط یا کم باشد.

سپس برای گرفته شدن بوی نامطبوع گوشت در زمان سرخ شدن می توانید از ترکیب پیاز خرد شده به همراه سیر و ادویه جات متنوع بهره ببرید. بهتر است که ادویه جات از نوع روتین انتخاب شوند تا در طعم طبیعی همبرگر خانگی تغییری ایجاد نشود. در انتها می توانید به مخلوط خود یک تخم مرغ را اضافه نمایید. گوشت چرخ کرده در حدود نیم کیلوگرم برای تهیه همبرگر خانگی خوشمزه کافی می باشد. همبرگر برای طعم دار شدن نیاز به زمان چند ساعته دارد ، بنابراین با ایجادلایه هایی غیر چسبان در بین گوشت ها می توانید برای چند ساعت ، گوشت دایره ای شکل خود را به یخچال انتقال دهید.