رولت گوشت چرخ کرده به همراه زرشک

رولت گوشت چرخ کرده به همراه زرشک گرداوری شد

رولت گوشت چرخ کرده به همراه زرشک

 

در آموزش های قبلی با رولت مرغ آشنا شده اید ، این بار قصد داریم تا شما را با رولت گوشت به همراه زرشک آشنا کنیم. این ترکیب بسیار لذیذ می باشد. زرشک با خاصیت بی نظیری که برای گردش خون دارد به عنوان یکی از بهترین ترکیبات در کنار غذای اصلی قرار خواهد گرفت.

برای تهیه ی رولت گوشت چرخ کرده به همراه زرشک نیاز است تا شما در حدود نیم کیلوگرم از گوشت را به همراه ادویه جاتی از جمله فلفل ، دارچین ، نمک به خوبی مخلوط کنید. پس از آن می توانید از اضافه کردن تخم مرغ به همراه مغز نان باگت در اندازه ی پنجاه گرم نیز استفاده کنید. حالا زمان اضافه کردن سبزیجات معطر همانند گشنیز و جعفری می باشد. پیاز را به صورت رنده شده تا حدی که آب آن گرفته شود در این ترکیب مخلوط نمایید.

این ترکیب را به خوبی روز دهید تا همانند یک خمیر قابل رول شود. این ترکیب نیاز است تا چند ساعتی در یخچال شما قرار داشته باشد. پس از مخلوط شدن می توانید رولی که توسط سلفون در یخچال قرار داده بودید را باز نمایید و بر روی این ترکیب زرشک ها ، پودر پسته و همچنین سبزیجات معطر خود را قرار دهید. برای رولت گوشت چرخ کرده به همراه  زرشک داشتن یک سس می تواند بسیار تأثیرگذار باشد و در زمان خوردن به بهبود عمل بلع کمک کند. زیرا رولت گوشت چرخ کرده نسبت به رولت مرغ کمی خشک تر خواهد بود و وجود یک سس در کنار این ترکیب از الزامات به شمار می رود.

ترکیب مربوطه را باید حدودا نیم ساعت در یخچال خود قرار دهید. پس از سرد شدن و ترکیب شدن حالا زمان سرخ کردن آن فرارسیده است. روغن را در اندازه ی مطلوب برای قرارگیری رولت ها بریزید. شعله را بر روی ملایم تنظیم کنید تا عمل پخته شدن به راحتی صورت پذیرد.

 

مطالب مرتبط:

طرز تهیه رولت