زرده تخم مرغ و خواص آن برای موها

زرده تخم مرغ و خواص آن برای موها گرداوری شد

 

زرده تخم مرغ و خواص آن برای موها

 

شامپو تخم مرغی یکی از شامپوهای مرسوم در بین ایرانی ها بوده که برای دهه های بسیاری همواره نیازهای بهداشتی مردم را برطرف می نمود. در آن دوران مردم گله و شکایتی از ریزش موها یا شوره سر نداشتند. اما امروزه با حضور انواع و اقسام شامپوهای مختلف نه تنها در بسیاری از موارد مشکل حل نشده ، بلکه شرایط طبیعی مو و رشد آن دچار اختلال گردیده است که این خود آزاردهنده می باشد. شاید خانم ها به واسطه ی حجاب خود بتوانند درصد زیادی از موها را پوشش دهند اما در آقایان این شوره ها و ریزش مو غیرقابل اجتناب است. در این مطلب قصد داریم تا شما را با خواص زرده تخم مرغ برای موها آشنا کنیم.

بسیاری از افراد چنین تصور دارند که ریشه ی مو می تواند مواد پروتئینی را به خود جذب کند ، در حالی که اینگونه نیست. ریشه ی مو تنها نیاز به خونرسانی کافی دارد و زمانی که این خونرسانی برقرار شود ، تغذیه ی مناسب به مو انجام شده و در نتیجه رشد آن در حالت طبیعی قرار خواهد گرفت. اما ممکن است که تراکم موهای شما کمتر از گذشته شود که در این رابطه علل مختلفی همچون ارث و افزایش سن و استرس و . . . دخیل هستند.

زرده تخم مرغ پس از بررسی های زیاد اثری که از خود بر روی موهای شما باقی می گذارد را تنها برای درخشندگی و زیبایی و همچنین تا حد کمی برای از بین بردن ریزش موها نشان داده که خود از ویژگی های خوب و تحسین برانگیزی خواهد بود. برای اینکار تنها نیاز است که زرده تخم مرغ را بر اساس حجم موهای خود از یک تا سه عدد شکسته و کمی با یکدیگر مخلوط کنید ، سپس این مخلوط را برای حدود نیم ساعت پس از هر حمام روی موهای خود قرار دهید. اثر شگفت انگیز آن پس از چند هفته مشخص خواهد شد.