تعیین دختر یا پسر بودن جنین با جوش شیرین

تعیین دختر یا پسر بودن جنین با جوش شیرین گرداوری شد

تعیین دختر یا پسر بودن جنین با جوش شیرین

 

بارداری یک پروسه ی بسیار طولانی مدت و استرس زا می باشد که همواره به کندی پیش خواهد رفت. برخی از پدر و مادرها به دلیل حرف مردم یا به دلایل دیگر دوست دارند زودتر از موعد فرزند خود را تشخیص دهند. معمولا تشخیص دختر بودن  یا پسر بودن جنین توسط سونوگرافی روشی با احتمال بالای 90 درصد می باشد. البته این موضوع زمانی به واقعیت نزدیک تر خواهد بود که اندام تناسلی یک جنین توسط سونوگرافیست محترم رویت شود. اما جوش شیرین برای تعیین جنسیت فرزند ما چه کمکی خواهد کرد؟؟؟

معمولا جوش شیرین برای مصارف غذایی مورد استفاده قرار می گیرد و در برخی از مواقع هم برای رفع خارش های مرتبط با واژن استفاده می شود ، اما این بار جوش شیرین بر اساس نظر قدیمی ها برای تعیین جنسیت هم کمک کننده خواهد بود. مواد لازم برای انجام آزمایش تعیین جنسیت جنین مواد بسیار کم خرج و ارزانی می باشد. کمی جوش شیرین را از سوپرمارکت محله ی خود خریداری نمایید. سپس دو لیوان شیشه ای را آماده نمایید ، توسط یک ظرف تمیز ادرار خانم باردار گرفته شده و در این دو ظرف تقسیم می شود.

حالا زمان مخلوط کردن اندکی جوش شیرین در این ظرف های شیشه ای حاوی ادرار می باشد. محیط باید کاملا ساکت باشد تا شما متوجه یک سری تغییرات شوید. اگر ادرار با حضور جوش شیرین همانند نوشابه دارای گازهایی شود یعنی جنین شما به احتمال زیاد دختر می باشد اما اگر صدایی شنیده نشود پسر خواهد بود.

این آزمایش بسیار ساده و بی خطر می باشد ، اما برای اثبات صد درصدی تعیین جنسیت جنین از سوی محققان به صورت رسمی تأیید نشده است. بنابراین تنها بر اساس شواهد و گفته های افراد باتجربه می توان از آن به عنوان یک تست تعیین جنسیت جنین بهره برد ، اما تنها به این تست نباید اکتفا کرد و سونوگرافی برای تعیین جنسیت یک امر ضروری می باشد.