خوراک جوجه چینی

خوراک جوجه چینی گرداوری شد

خوراک جوجه چینی

 

خوراک جوجه چینی یکی از خوراک های بسیار خوشمزه برای پخت می باشد که در زمان پخت حدودا سی دقیقه ای برای فرد آماده خواهد شد. خوراک جوجه چینی معمولا توسط سیب زمینی تهیه می شود ، این غذا برای آماده سازی نیازمند یک زمان حدودا پانزده دقیقه ای خواهد بود ، پس از آن به راحتی می توانید از این غذای بسیار لذیذ لذت ببرید. مواد لازم برای این غذا برای دو نفر در نظر گرفته شده است.

یک سینه مرغ را به صورت شسته شده کنار بگذارید. سپس نصف پیمانه آرد از نوع گندم ، همچنین آرد ذرت و کمی برنج را توسط پودر کیک با یکدیگر مخلوط نمایید. در نهایت کمی نمک به مخلوط بزنید. برای آنکه ترکیب شما حالتی روان تر داشته باشد باید کمی مایع مربوط به ماء الشعیر را به ترکیب خود اضافه نمایید. این خمیر باید برای مدت زمان خاصی با یکدیگر در تماس باشند تا مواد درونی آن با یکدیگر به خوبی مخلوط شوند. این زمان در حدود دو ساعت می باشد.

پس از آنکه خمیر شما به خوبی تغییر شکل داد ، حالا زمان قرار دادن سینه مرغ در داخل این ترکیب می باشد. سینه را قبل از قرار دادن با چاقوی تیز به صورت ورقه ای یا فیله ای درآورید. این فیله ها را در داخل خمیر قرار دهید ، همچنین می توانید سیب زمینی را به صورت حلقه هایی نازک یا ضخیم برش داده و در این ترکیب قرار دهید ، در نهایت شروع به سرخ کردن کنید. شعله را بر روی کم تنظیم نمایید تا خمیر روی مواد شروع به سوختن نکند. هم اکنون غذای شما آماده است ، برای مصرف این ترکیب حتما از یک سس تند استفاده نمایید.