پسر دار شدن با تغییر در رژیم غذایی

پسر دار شدن با تغییر در رژیم غذایی گرداوری شد

پسر دار شدن با تغییر در رژیم غذایی

 

معمولا بسیاری از افراد دوست دارند تا اولین فرزند آنها پسر باشد. بر اساس فرهنگ ها و سنت های اشتباه تا حدودی این عقیده به برخی از افراد تحمیل می شود. در نتیجه خانمی که به تازگی ازدواج کرده است با پزشکان متعددی مراجعه  می کند تا از برخی از آنها پاسخ صد در صدی برای تعیین جنسیت جنین را بشنود ، غافل از آنکه هیچ پزشکی نمی تواند چنین تأییدیه ای را به شما بدهد ، اما با تغییر در رژیم غذایی تا حدودی پسردار شدن ممکن است که رخ بدهد ، بنابراین نباید نگران باشید.

اگر دوست دارید تا در هنگام تعیین جنسیت سونوگرافی خود از سونوگرافیست مورد نظر پسر دار شدن خود را بشنوید ، بنابراین سعی کنید تا از مواد پتاسیم دار در حد لازم نیز بهره ببرید. این نوع مواد معدنی می تواند گرایش بدن برای پسر دار شدن را افزایش دهد. یکی از غنی ترین مواد برای دارا بودن پتاسیم استفاده از موز خواهد بود.

رژیم غذایی بعدی که برای پسر دار شدن شما بسیار مدنظر قرار دارد ، توجه به وعده ی صبحانه می باشد. خانم های خانه بهتر است قبل از بارداری خود این رژیم را در نظر داشته و نسبت به آن بی توجهی نداشته باشند. وعده ی صبحانه ی شما باید از موادی که دارای غلات می باشد همانند نان های مختلف سبوس دار و . . . نیز سرشار باشد. اگر دوست دارید می توانید از یک وعده ی ماکارونی شب برای صبحانه ی خود مصرف نمایید. برخی از افراد استفاده از غلات را در هنگام صبح دوست ندارند ، آنچه که از غلات دوست دارید را بر سر سفره ی خود قرار دهید.

ویتامین د خانم باید در حد نرمال و حتی روبه بالایی قرار داشته باشد. این ویتامین نقش بسیار مهمی را در پسر دار شدن برعهده دارد. معمولا پزشک با آزمایش های اولیه سطح این ویتامین را در دوران پیش از حاملگی شما تعیین خواهد کرد و در صورت کمبود از مکمل ها نیز استفاده می نماید. اما اگر دوست دارید تا از مواد غذایی حاوی این ویتامین بهره ببرید ماهی ها و همچنین قارچ یکی از بهترین منابع غذایی نیز بشمار می روند.

خانم هایی که از نمک زیادی در غذای خود استفاده می کنند احتمال پسر دار شدن در آنها نسبت به خانم هایی که از غذاهای بی نمک یا کم نمک استفاده می کنند افزایش پیدا خواهد کرد.

 

مطالب مرتبط:

هفته شانزدهم بارداری