پوست موز و تحقق سفیدی دندان ها

پوست موز و تحقق سفیدی دندان ها گرداوری شد

 

پوست موز و تحقق سفیدی دندان ها

 

شاید از گذشته های دور این موضوع را به یاد داشته باشید که از پوست موز می توان برای سفید کردن دندان ها بهره گرفت. اما آیا این موضوع صحت دارد یا خیر ؟ آیا واقعا در پوست موز موادی وجود دارد که برای تغییر رنگ دندان ها مهم باشند؟؟ با ما همراه باشید تا با این موضوع بیشتر آشنا شوید.

ما ایرانی ها یکی از عادت های شاید درست و شاید نادرستی که داریم ، مصرف موز و همچنین سفیدی داخلی پوست آن پس از خوردن موز کامل خواهد بود. در حقیقت این رفتار ما تا حدود زیادی درست می باشد ، زیرا موادی در داخل پوست موز نهفته شده که می تواند سلامت دندان ها و علاوه بر آن سفیدی آنها را هم به صورت همزمان انجام دهد ، این مواد عبارتند از : پتاسیم ، منگنز و در نهایت منیزیم.

در رابطه با سفید شدن دندان های خود دقت داشته باشید که پوست موز نسبت به گوشت آن ارزش بالاتری دارد. موز شما باید از نوع تازه باشد. برای تازه ماندن موزها بهتر است که آنها را در یک کیسه در بسته و بدون ورود و خروج هوا در داخل هوای آزاد قرار دهید تا بتواند برای چند روز به صورت تازه بماند. لایه هایی نازک را از پوست تهیه و بر روی دندان های خود قرار دهید. دقت داشته باشید که این لایه ها باید تمامی فضای دندان شما را فرا بگیرد.

حالا دندان های شما با لایه ای از پوست موز در حال درمان هستند ، پس بدون حرکت تا چند دقیقه بین ده تا پانزده دقیقه در همان وضعیت قرار گیرید. پس از آن می توانید مواد باقی مانده بر روی دندان خود را برای سفید کردن و تأثیر بیشتر با مسواک به صورت کامل به زوایای مختلف هم برسانید. اثر معجزه آسای پوست موز برای سفید کردن دندان ها پس از شستن با آب مشخص خواهد شد.